.:HienyzSawanny:.

Nasze forum jest z gry Feral Heart . Jesteśmy zwykłym stadem hien

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

FORUM DOPIERO POWSTAJE !

#1 2013-06-17 16:26:07

 Kalles

Admin

Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 3
Punktów :   

RP Hien :D

Masz jakiś pomysł na RP? Napisz! Admini ocenią i przyjmą albo odrzucą

Offline

 

#2 2013-06-18 19:27:07

Satini

Młodsza Hiena

Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: RP Hien :D

Mam pomysł, aby zacząć wszystko na nowo i wprowadzić rp z fabułą.
Oto mój pomysł:
Przez długi miesiąc stado hien podróżuje przez Sawannę w poszukiwaniu odpowiedniego dla siebie miejsca. Przewodzą mu dwie, zżyte ze sobą alphy. Ów stadko żyje w pokoju i harmonii. Wszyscy wspólnie polują, wspólnie jedzą, a także przebywają ze sobą praktycznie cały czas. W końcu znajdują oni "jaskinię idealną". Bez dłuższych namysłów postanawiają oni w niej zamieszkać. Zadowolone hieny rozchodzą się po okolicy w celu jej zbadania. W jaskini zostają jedynie alphy "szykujące się" przed wyjściem nad jeziorko, które wcześniej mijali.
Po pewnym czasie do jaskini wchodzi hiena i znajduje w niej ciała obu alph. Woła ona o pomoc, przez co wszystkie hieny wracają do swojego miejsca zamieszkania.
Wybucha panika. Zaczyna się ślepe wskazywanie winnych, pręgowani winią cętkowanych, a cętkowani winią pręgowanych. Nagle dokonuje się rozłam stada na dwa mniejsze- hieny ogoniaste i hieny kręgowane (nie powinno być pręgowane?).
Ogoniaści chcąc uniknąć starcia ze swymi braćmi i siostrami decydują się odejść na inny teren, pod warunkiem, że będą oni mogli zostać na pogrzebie swoich byłych przywódców. Po "pogrzebie" stadka wyznaczają swoich nowych przywódców i rozchodzą się.

To na razie tyle. Pomysł mój można zawsze zmienić lub odrzucić. Czekam na wasze odpowiedzi.

Offline

 

#3 2013-06-19 18:42:25

Fumiko

Moderator

Zarejestrowany: 2013-05-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: RP Hien :D

Mnie osobiście pomysł bardzo się podoba. Nie tylko wprowadziłby "życie" do RP jak również sprawiłby, że nareszcie zaczęłoby się coś dziać. Co do fragmentu o śmierci Przywódców to zakładam, że na potrzeby pomysłu (żeby nie uśmiercać postaci, którymi są jeszcze nie nacieszono) można zrobić postaci, które od razu zginą : o.

(Tak, powinny być pręgowane xd. Wspominałam o tym Adminom parę razy ;p.)


Like memories in cold decay
Transmissions echoing away
Far from the world of you and I
Where oceans bleed into the sky...

Offline

 

#4 2013-06-19 19:07:57

Satini

Młodsza Hiena

Zarejestrowany: 2013-05-12
Posty: 22
Punktów :   

Re: RP Hien :D

Tak, chodzi mi o to, aby wprowadzić postacie chwilowe, czyli nie dodawać ich do kart postaci, a po zakończeniu przez nich żywota wrócić na poprzednie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gambit.pun.pl www.logistyka-wscil.pun.pl www.pokemon-master-green.pun.pl www.jumpstylebialobrzegi.pun.pl www.cserwery.pun.pl